Měsíc: Únor 2007

Holub na dálkové ovládání

Není to tak dávno, co vědci klonovali ovce. Poprask jako blázen, 13 701 225 varovně zdvižených ukazováků mířilo jejich směrem, protože to vypadalo přinejmenším na zkázu všehomíra do tří dnů.

Léta plynou a vědci ze — stále ještě rudé — Číny přišli na to, že by možná nebylo špatné kontrolovat živé organismy dálkovým ovladačem. Jako obětního beránka si vybrali holuba a pomocí mozkových implantátů ho přinutili létat podle jejich gusta. Dálkové ovládání je zatím pouze 2D, ale i to je pokrok.

Číst dále

Takhle se dělaj’ palačinky!

Thumb upJe to asi čtrnáct dnů, co jsme dělali doma palačinky. Házel jsem je do vzduchu, vyloženě jsem si s tím vyhrál, náramně jsem se bavil. Přítelkyně je potom napěchovala náplní a poskládala jako kapsičky na talíře. Byly skvělé, ale Leontýně se moc nelíbily, protože na sbalené palačinky není zvyklá. Dává přednost úhledně srolovaným.

Včera jsme byli na návštěvě u naší kamarádky a jejích rodičů. Bylo to super, Leontýna se myslím báječně bavila úplně s každým a všichni měli z Leontýny výbornou náladu. Má ten dar, funguje jako léčivý prostředek na cokoli. Nabitá neuvěřitelnou energií. Fyzicky pro nezkušeného naprosto likvidační, ale psychicky pro každého totálně regenerující. Ale to není to, o čem chci psát, tento článek je o palačinkách.

Číst dále

Quote of the day #12

M: Já pořád čekám … ale Ty mně řekneš o pivu tak 5 minut předtím, než na něj jdeš a to je na mě trochu moc rychle, přece jen jsem už třicátník.

J: Mhmm, třicátník … pěkné, pěkné! Moje přítelkyně je starší než Ty a na pivo by určitě šla. Moment zeptám se …

M: Ona by šla na pivo o půlnoci? Hmm, máš štěstí na přítelkyni.

J: Moment, teď to prověřuju.

(pauza)

J: Tak by tedy išla. Ale neví, jestli by pila pivo.

M: Pivo pít nemusí, důležité je, aby tam seděla s Tebou, smála se Tvejm fórům, nedělala kecy kolik už máš vypito a vůbec Tě nepokrytě obdivovala za to, jak krásně do sebe leješ jedno za druhým.