Měsíc: Květen 2007

O čem se (ne)mluví

Screenshot / Výřez / YouTube.com Poslední dobou se sem tam objeví v médiích zpráva, že žáci základních škol natáčejí krátká videa, ve kterých zesměšňují své učitele, natáčejí rvačky mezi sebou, objevily se i záběry vpichování drog a podobné perly (sviním). Kapánek ujeté, řekl bych.

Otázka zní: Kdo na tom dokáže vydělat jako první? Dočkáme se placených webů s podobnou tematikou? Řekl bych, že už brzy. Nebo už je máme a jen jsem je přehlédl?

Auf Nimerwiedersehen süße Nonchalance

Začal jako malé dítě. Mateřské mléko, sunar, kašičky. Módní hadry ve formátu dupaček a převařených plen. To byly jeho první odrazové můstky k vrcholu. V teploučku, v tichoučku, pomaličku, polehoučku. Žádný stres.

Nebyl mu ještě ani rok a málem se zabil. Aby si mohl dobře a zblízka prohlédnout dno. A aby ukázal ostatním, že k němu nemusí mít vždycky daleko. Vystresoval sebe i okolí. A dal si to celé zase od začátku. Více teplíčka, více ticha, ještě o něco pomaleji. Zůstal jenom stres z regenerace tkání a ubyly centimetry výšky, které už nikdy nenabere. Zadarmo holt ani buňky nerostou.

Číst dále