Rubrika: Commercial

 • Bullshit faktor a jeho eliminace

  V dnešním článku se budeme zabývat výsledky našeho výzkumného týmu, který dlouhodobě působí v malých i velkých firmách, v lokálním i mezinárodním měřítku, napříč obory. Objasníme si několik poznatků, jejichž pochopením můžete přispět k eliminaci bullshitu ve Vaší společnosti.

 • Elektronický obchod s nářadím

  Stává se mi poměrně často, že potřebuji ve firmě nakoupit nářadí na konkrétní akci. A akci obvykle potřebujeme provést co nejdříve. Vyzkoušeli jsme už celou řadu obchodů, ale zatím jsem nenašel nikoho, kdo by byl schopen expedovat v den objednání a tím pádem dodat objednané nářadí následující pracovní den. Přitom jsem jiný elektronický obchod poměrně dlouho provozoval, vím […]

 • Hledám věřitele firmy STAVCOLOR s.r.o.

  Toto je zcela vážně míněná veřejná výzva věřitelům firmy STAVCOLOR s.r.o. (IČ 25837133) a jejím podvedeným zákazníkům. Prosím ozvěte se mi (nejlépe formou komentáře k tomuto článku) za účelem přípravy hromadného návrhu na prohlášení konkursu na zmíněnou firmu.

 • AJAX vs. SQL on Rails

  Bored from reading all those new books full of buzzwords? You should definitely try the brand old SQL on Rails! Haven't you ever wanted to have your own google-killing enterprise-class search engine? See the screencast on how to do it in eight minutes.

 • Sony PlayStation 3

  Hodně dlouho se o ní mluví, ale jen pár dobrodruhů ji zatím vidělo živě. Co je na ní tak zajímavého?