Rubrika: Software

 • Armagetron Advanced: A Safe Multiplayer for Kids

  What to play with kids and their friends? Armagetron Advanced is the answer.

 • How to Monetize the Wishes

  Imagine you'll never have to think about the christmass gifts for you family and friends, you'll never get the same thing twice or multiple times for your birthday, you'll probably never get the sock or a deer decorated pullover again. You'll get precisely what you want. The world can be perfect enough!

 • Elektronický obchod s nářadím

  Stává se mi poměrně často, že potřebuji ve firmě nakoupit nářadí na konkrétní akci. A akci obvykle potřebujeme provést co nejdříve. Vyzkoušeli jsme už celou řadu obchodů, ale zatím jsem nenašel nikoho, kdo by byl schopen expedovat v den objednání a tím pádem dodat objednané nářadí následující pracovní den. Přitom jsem jiný elektronický obchod poměrně dlouho provozoval, vím […]

 • Defektní zvířátka

  Kreslení prstem je báječně kreativní činnost, skvělá na odreagování po náročném dni. Výsledkem mé kreativní činnosti je sada defektních zvířátek (kreatur), kterou představuji.

 • Google announced the end of Google Wave

  Google posted some days ago that they plan to cancel the Google Wave service leaving many parts of the code from the project available as open source.

 • Krizové řízení vs. populismus

  Co jsem začal rozum brát, chápu státy jako firmy. Sice větší než obvyklé firmy z okolí (i když Česká republika je prcek co do výkonu ve srovnání třeba s koncernem Volkswagen), ale pořád se tak na ně lze podle mě dívat. Vrcholné politiky v souladu s tím chápu jako top management těchto firem. Stejně tak občany beru jako zaměstnance, ale […]

 • Vizuální nářez

  Přemýšlivý, nápaditý, minimalistický a populární. Takový je klip Orena Lavieho. Však se mrkněte sami. 🙂

 • Rozhovor za všechny peníze

  Dnes to bude v rychlosti. Rozhovor za všechny peníze, který objasní, kam mají téct naše peníze, si přečtěte zde. Musím říct, že já jsem při čtení nevěděl, jestli se smát nebo plakat.

 • Závislost

  Upozornění: Přináším vám pseudozpověď závisláka. Pokud nechcete být jako on, vyhněte se dalšímu čtení! Pokaždé, když uplyne blíže neurčitý počet dnů, zcela náhodně, leč magicky přitahován nemaje ho zabookmarkovaný, zabrousím do klubu OZF. Vždycky toho lituju, protože mě to stojí strašně moc času. Dneska jsem to udělal zase a zde k tomu mám několik poznatků.

 • Herostratus aneb zapalte fórum!

  Říká vám to jméno něco? Pokud ne, tak si ve zkratce řekněme, že Herostratus byl chlapík, který — jen proto, aby se zapsal do historie — zapálil před 2 364 lety Artemidin chrám. Protože stavba byla v toptenu své doby a nikdo neměl zájem na spálení dalšího chrámu nějakým Herostratovi podobným hejskem, odsoudili ho šmahem k smrti. S tím asi […]