Brainstorming

Co se stane, když nemůžete unášet nevěstu?

Co třeba unést novomanželům postel z jejich pokojíčku?”

Vskutku ďábelský nápad, ale museli bychom mít náhradní řešení jejich spaní. Napadá mě dostat do Dalečína tunu takových těch balónků, co se dávají do dětských koutků v McDonald’s a pokrýt jimi podlahu v novomanželské ložnici. 😉 Ovšem nevím, kde jich takové množství seženeme. Unést jim postel, to je jinak totiž strašný vopruz (hlavně pro nevěstu), protože v momentě kdy to zjistí, budou skutečně zralí usnout. :-)”

OK, vylepšuju svůj návrh. Uneseme postel a místo ní vložíme 2 karimatky a spacáky. Nebo jim uneseme dveře, okna … Skromnější variantou by pak byl únos peřiny. S těma balonkama to má opravdu problém je tam dostat. Aby jich bylo dost, tak by jsme to museli vézt dodávkou.”

Co takhle vyplnit jim pokoj nafukovacíma balónkama a museli by se prorvat k posteli. Každý účastník by koupil tak 20ks nafoukl si je a pak by se hromadně propašovaly do manželského pokoje. Představte si, že otevřou pokoj a ten bude plnej nafouklých balónků a budou se muset propíchat až k posteli … co?”

Pakliže se podaří zcentralizovat nákup a vhodně do doplnit např. kompresorem do auta pro nafouknutí a zkombinovat s únosem peřiny se slovy přikryjte se balonky, tak ano. Jsem schopen zajistit ten kompresor. Ale netuším, kolik by mělo být těch balonků, a popravdě ani kde se to prodává, ale to bych nechal zjistit sekretářku. Otázka je kolik balonků.”

Filled up with one and half thousand ballsPočet balónků lze odhadnout podle velikosti místnosti. Máš nějaký kontakt na paní s penzionem, abychom zjistili rozměry? Jinak, běžně se prodávají kupodivu v drogeriích a také v hračkářství. ;-)”

Zkusim zjistit velikost pokoje. A zajistit kompresor.”

Upozornění: Tento článek obsahuje autentický záznam rozhovoru tří naprostých šílenců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..