Písmenko X

Mám vážný problém. Opravdu zapeklitá situace!!! Obracím se na Vás, jelikož jste mi byl doporučen jako opravdový odborník, člověk ve věci zběhlý a nadmíru ochotný pomoci. Tak tedy … ehm … nó, je to trochu trapas, ale já vážně nemám na klávesnici iks! Což je trochu problém, který mi způsobuje další problém v oblasti seksuální. Ono totiž psát o seksu (a vůbec se zabývat seksem) není vůbec seksy, když s sebou stále vláčíte to ká a es, která vůbec nejsou erotizující a rozhodně nevypadají nijak vyzývavě, rozvášněně a už vůbec nepůsobí dojmem jakékoli touhy po splynutí. No, zkrátka naprosto aseksuální (snad jen v tomto slově, s ohledem na jeho význam, se nejeví tak markantně nevhodné použití ‑ks-) písmena v porovnání (pokud je lze vůbec srovnávat) s nanejvýš výstižnými, jednoznačnými, stručnými, roztouženými, rozhodnými, slastnými, v jednom bodě styčnými, rozkošnicky překříženými nožkami mnou tak postrádaného písmene. Písmene, ve kterém je obsažen pravý, jediný, absolutní význam celého toho mystéria, které fascinuje, dráždí, otřásá, rozeznívá, povznáší, zapaluje, zabíjí, živí a spojuje všechna těla i duše všech a všeho.

Tak tedy už jste jistě pochopil, že můj problém skutečně nelze brát na lehkou váhu (tedy pokud nejste nadměrně lehkovážný). To mé pravé iks se někam zatoulává každý týden a já mám podezření, že někam do cizího města. Prostě si vyjde na čundr a já se tu soužím s nějakými přihlouplými ká a es. A tak čekám až se zase vrátí a zatím hraju na ksylofon antikoncepční nemelodické písně, které stimulují pouze pud sebezáchovy citlivých pavouků za mou postelí, která je už pěkně stará, ale rozhodně ne rozvrzaná. Samozřejmě chápu, že mé iks potřebuje stejně jako oheň trochu vzduchu, ale v průvanu už by mohlo dojít k újmě.

Chci Vás tedy poprosit, dejte mi na něj pozor, pakliže ho uvidíte. Zkuste mu domluvit, ale do ničeho ho nenuťte. Ať mi píše. Nejlépe o seksu. Vzkažte mému písmenku, že mi moc chybí, že to tu bez něj není ono. A ať se teple obléká, nechodí nikam s cizími lidmi a nepřepracovavá se.

Mockrát Vám děkuji a věřím, že nezklamete mou důvěru,
Vaše seksuálně Frustrovaná

Note: Počestná autorka tohoto e‑mailu si přála zůstat v anonymitě, ale každopádně jí patří mé díky za svolení k publikování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..