Quote of the day #14

Kamarád se vydal zcela sám na letecký výlet mezi ostatní kolegy manažery ze stejné oblasti v jiných zemích. Měl trošku pocit, že když je na své pozici teprve měsíc, nebude možná stíhat zkušené zahraniční kolegy chápat, a že jeho notebook z roku ’96 asi také nebude působit mezi výrazně štědřeji placenými západními manažery úplně ideálně. O jeho komentáře se prostě nelze nepodělit:

Tak jak se dívám na ostatní managery, nevypadá to na iPhone. Budu si muset pořídit notebook s displejem max. 10 palců (čím menší tím víc cool) a mobil s QWERTY klávesnicí a displejem minimálně 320x240 (čím větší tím víc cool). Největší frajeři mají mobil větší než notebook. A pokud budu žít ve Španělsku nebo Itálii, tak to vypadá na kilo gelu na hlavu denně (čím víc wet look tím víc cool). Jo, a budu muset kouřit. Rozhodně nesmím přestat. Balenej tabák je víc cool než cigára.

Jo, a jako jedinej tady dělám reporty. Ostatním přicházejí e‑mailem. Žádný Excely. Otevřou e‑mail, koukají na tabulku a říkají: Hmmm. Interesting. Not nice.

Když se člověk chce chytit, stačí vykřiknout do pléna něco jako: Co si myslíte o kurzu dolaru? Nežere nám to moc marže?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..