Závislost


Upozornění: Přináším vám pseudozpověď závisláka. Pokud nechcete být jako on, vyhněte se dalšímu čtení!

Pokaždé, když uplyne blíže neurčitý počet dnů, zcela náhodně, leč magicky přitahován nemaje ho zabookmarkovaný, zabrousím do klubu OZF. Vždycky toho lituju, protože mě to stojí strašně moc času. Dneska jsem to udělal zase a zde k tomu mám několik poznatků.

Je to horší než kouření. Jak se do toho jednou trošku začtete, už se toho nikdy nezbavíte. Prostě vždycky, když uplyne blíže neurčitý počet dnů … Inu, co vám budu povídat.

Rozbíjí to vztahy. Kolik žen už začalo podezírat svého manžela, že jim byl minulou noc nevěrný (jakkoli absurdní se to mohlo zdát), zatímco on, oběť klubu OZF, pouze přečetl pár — možná pár desítek — zápisků a sem tam nějaký přidal?

Poškozuje to osobnost. V Klubu OZF bylo ke zneftipnění použito prakticky každé české a mnoho cizojazyčných slov. Takže se vám může snadno stát, že se začnete smát při úplně normální konverzaci. Flashback je svinstvo.

Není na světě inteligentní člověk, který by odolal. A to je problém, protože nemáte na vybranou. Buď se prohlásíte za hlupáka a už nikdy se nezasmějete narážce na Stierlitze nebo prostě čas od času ukradnete pár (možná pár desítek) hodin svým dětem, abyste si humorem prodloužili život.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..