Candy King — Karneval sladkostí v místních Tesco Stores


Dneska jsem si byl koupit v Tescu pečivo a při průchodu k pokladnám jsem měl na chvilku pocit, že jsem se ocitl v nebi. Bohužel fotky z mobilu stojí tentokrát za nic, takže se asi budete muset jít podívat na vlastní oči. Říkají tomu Karneval sladkostí …

Co je nového?

Regály Candy King, ze kterých na vaše smysly útočí všemožné želé (a další) lahůdky. Můžete si nabrat do sáčku nebo kelímku, prodává se na váhu. Věřím, že si vybere každý.

Kvalita

Fotka z mobilu: Regály Candy King

Nechám se překvapit nějakou jinou recenzí, protože jsem neochutnal, ale co jsem zatím četl na zahraničních webech (hlavně z UK), tak čokoládové produkty jsou předražené a kvalitativně odpovídají laciným adventním kalendářům. Všechno ostatní je prý na standardní úrovni a jde tedy hlavně o útok na vaše oči. A pochopitelně na oči vašich dětí.

Trošku mám obavu z toho, jak čerstvé takové želé bude. Pravda, želé se moc nekazí, ale rozdíl mezi čerstvým a pár týdnů odstátým želé určitě poznáte. Ale to bude možné posoudit až po několika měsících.

Cena

Fotka z mobilu: Regály Candy KingNyní se dostáváme k důvodu proč jsem neochutnal. Jak asi víte, nepatřím mezi nuzáky, chudáky, sociálně slabé a nelze tvrdit, že bych trpěl hmotnou nouzí. Ale 69,90 Kč za 100g? Skutečně? Za stejnou cenu pořídím dvě kila kvalitních mandarinek nebo skoro tři kila jablek!

Takže logická otázka zní: Kdo je k čertu zákazník tohoto vizuálního cirkusu? Kdo to bude za ty prachy kupovat? Vždyť poměrně kvalitní želé z produkce Nestlé (JoJo)  běžně stojí od 16 Kč za 100g a třeba pytlíček Haribo Goldbären 100g se dá koupit často za čtrnáct i méně. A za těch sedm stovek za kilo koupíte už velmi slušnou čokoládu (Lindt, Niederegger, Venchi). Tak co to na nás Tesco (nebo Candy King) zkouší? Kde je ta přidaná hodnota? Opravdu existuje tak velká skupina rozmazlených fracků, kterým nebude za tu cenu odřeknuto?

, ,

10 komentářů: “Candy King — Karneval sladkostí v místních Tesco Stores”

  1. Dnes jsem se s Karnevalem sladkosti setkala taky a prostudovala to lepe, onech kontroverznich 69,90 Kc je za kelimek (coz take sheldavam krajne nestoudnym), ale cukratek chtiva osoba si muze sladkosti nasypat do papiroveho pytliku a potom zaplati 19,90 Kc/100g.

  2. Dobry den, byla jsem uz nekolikrat ve Svedsku a koupila jsem si bombony na vahu.Byla jsem take jako Alenka v risi divu.Ale cena sokujici 17,90 Kr ( ceskych )za 10 dkg. A takhle se vydelava. Ja bych to nekoupila jsou to zlodeji.

  3. Já do toho kelímku nacpala rovných 0,5 kg bonbonů, což mi za 69,90 Kč nepřijde moc a jejich medvídci jsou skutečně vynikající.

      • ja tam vždy dám okolo 700 — 730 g želé 😀 takže mě se to vyplatí 😀 obzvlášt ted v těhotenství — snim celej kelimek za tyden 😀 😀

      • a dnes jsem si šla pro další kelimek a byla jsem zklamaná 😀 protože moje červené kyselé pendreky neměly 🙁 tak hledám, zda to nejde někde přes net objednat ? 😀 😀

  4. Já jsem si už podruhé koupila sladkosti Candy King za 13,90 u nás v obchodě, kde pracuji, protože jsem jela do kina a tak jsem si to chtěla okutit. Což o to, je to dobrý, ale jsou to mnohem sladší bonbóny než Jojo nebo Haribo či Trolli. Takže opravdu za mě jen výjimečně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..