Well Done, Little One

Dlouho jsem sem nic nenapsal. Ztratil jsem potřebu veřejně vyjadřovat svůj názor formou blogu a taky občas píšu jinam. Teď jsem si po sobě pár svých příspěvků přečetl a pobavilo mě, jak naivní jsem byl. A zároveň mi to dalo skvělou zpětnou vazbu – vidím kam jsem se posunul. Takže jsem se rozhodl, že to nebudu mazat, jak to dělají lidé, kteří se taky posunuli, ale za svoje mládí se stydí.

Takhle jsem si systematická opatření nepředstavoval.
Při této příležitosti bych rád zdůraznil, že ve Finsku začíná velvyslanecky nejplodnější období roku. Lovy, plesy a TV soutěže a někdo by si možná mohl buď zazpívat nebo alespoň dělat porotce.
https://youtu.be/LvxG97Mb0Sk

Jeden říká, že roušky ve skolách ano, druhý je odmítá. Kéž by existovali vítězové voleb, kteří by ty kašpárky už konečně vystřídali! 🙏

Sotva mi bylo 40 a před nástupem do nemocnice jsem byl ve skvělé formě. Vzhledem k tomu, co všechno si z nemocnice odnesu za komplikace, nechápu jak takovou třeba třítýdenní hospitalizaci přežije běžný šedesátník.

Co dělal @ERU_alert do teď? Vždyť to jsou čísla, která se dají bez problémů elektronicky reportovat a tím pádem i automaticky kontrolovat v nejhorším případě na denní bázi. Něco mi uniká? https://byznys.hn.cz/c1-66987720-energeticky-regulacni-urad-proveri-434-dodavatelu-energii-chce-vedet-zda-maji-pro-zakazniky-nakoupeno-dost-elektriny-a-plynu

Load More…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..